calismabarisi@gmail.com
Shadow

Uzman ve Hekim süresinin belirlenmesinde çırak ve stajyerler de çalışan sayısına dahil edilir mi?

Soru-CevapCategory: İş GüvenliğiUzman ve Hekim süresinin belirlenmesinde çırak ve stajyerler de çalışan sayısına dahil edilir mi?
admin Staff asked 4 sene ago
Share this:

Copy and paste this code into your website.

2 Answers
admin Staff answered 4 sene ago

İş Güvenliği Uzmanı veya İşyeri Hekimi çalışma sürelerinin belirlenmesinde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 6. Madde 4. fıkrasına göre çırak ve stajyer sayıları dahil edilmemektedir.

admin Staff answered 4 sene ago

İş Güvenliği Uzmanı veya İşyeri Hekimi çalışma sürelerinin belirlenmesinde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 6. Madde 4. fıkrasına göre çırak ve stajyer sayıları dahil edilmemektedir.